#1730

Karel Toman (*1877 - †1946)

Banská Bystrica (1936)

Technika: akvarel

Rozmery: 86 x 58 cm (výška, šírka)

značené, pôvodné rámovanie

Konečná cena: 360 €

Vyvolávacia cena: 220 €

Prihodení: 8

Účastníkov: 3

Aukcia skončila