Domov
Obchod
Aukcie
Kontakt
Prihlásenie
Registrácia
Welcome
Obchod
Aukcie
Kontakt
Prihlásenie
Registrácia
Detail diela
0
Banská Bystrica
Banská Bystrica
Banská Bystrica
#1730
Karel Toman
(*1877 - †1946)
Banská Bystrica
(1936)
Technika:
akvarel
pridali ste techniku
danu techniku uz sledujete
Rozmery:
86 x 58 cm (výška, šírka)
značené, pôvodné rámovanie
Konečná cena:
360 €
Vyvolávacia cena:
220 €
Prihodení:
8
Účastníkov:
3
Aukcia skončila
Na našej stránke používame súbory cookie. Viac o tom, čo sú to súbory cookie a ako ich používame nájdete
na tomto odkaze
.
Súhlasím